• Telefon: (25) 682 40 30
  • Email: biuro@camaokna.pl
  • Godziny pracy: 8:00 - 17:00

Okna PCV

Systemy z tworzywa sztucznego PVC Schüco

Tworzywo sztuczne PVC jest najczęściej stosowanym materiałem na okna. Ze swoim stosunkiem ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrymi wartościami izolacyjności cieplnej, tworzywo sztuczne znajduje się przy wyborze okien na pierwszym miejscu.

Systemy PCV do wszystkich zastosowań

Szeroka oferta systemów okiennych Schüco zapewnia duże możliwości wyboru: od systemów o najwyższej izolacyjności cieplnej Corona SI 82, poprzez systemy wysokoenergooszczędne Corona CT 70 z trzema wariantami konturów: Classic, Rondo i Cava, po systemy standardowe, takie jak Corona AS 60.
Zastosowanie tych profili pozwala na wykonywanie okien o najróżniejszych kształtach i w najróżniejszych kolorach.

Bezpieczeństwo i komfort

Okucie okienne Schüco VarioTec sprawia, że otrzymujesz wyrób optymalny, który w łatwy sposób możesz dostosować do Twoich indywidualnych wymagań, także w zakresie ochrony przed włamaniem. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania ich w drzwiach balkonowych oraz tarasowych niskiego progu, dzięki czemu Twoje drzwi są ryglowane także na dole, co zapewnia wymaganą szczelność i funkcjonalność, podobnie jak w przypadku progów tradycyjnych. Drzwi z obniżonym progiem, nazywane przez nas także drzwiami „bez barier” –  ułatwiają przechodzenie i skutecznie eliminują ryzyko potknięcia.

 

Systemy Okien PCV Schüco Corona

Okna PCV Corona AS 60

Okna PCV Corona CT 70

Okna PCV Corona CT 70 Classic

Okna PCV Corona CT 70 Rondo

Okna PCV Corona CT 70 Cava

Okna PCV Corona SI 82